Kinggold – Aktora
Genre Rap

LYRIC
Aktora

Bojn, Sikur Em Dojn
N’kpuca
T’mija, Kta Nuk Jetojn
E Kam Pa
Se Qysh
Aktrojn
Zemra Akull
Pe Kuptoj, Lojn
Qysh Menojn, Se Na Pi Besojm
Thjesht pi Shof, Po Më, Befasojn
Kan Me Mdasht, Problemet Kalojn
Para
Zotin
Jau Mylli Gojn

E Kam Bo Njet
Per Billion
S’mes Pa Gja
Edhe Kapi Miilion
Jeta, Shpejt
Qe Ti
Se Kupton
Jam Rrit Pa Prind
E Baben, Kampion
Kampion, Kam Mbet
E Maj, Cilindo
Hajt, Bujrum
Shoki
Ti mu, Kallxom
Veq Njana, Kpuc
Se Di Sa Peshon
Mei Marr Te Dyja
Si Perballon

2x
Jem, Rrittt
Me
Halleeeee, Halleeee
Po Me Shok
Kem
N’ket Valle
Familja
Madheeee Madheee
Ndjenja, T’ftohta Jan Bo Dhe

Jam Talent, E N’beata I Trent
I Smooke The Zoot
Me Tinin, En Bеnz
Jem Rrugve T’londres
Wе Dont, Friends
We Take That Money
Go Back, to Ends

Drift Drift With Phantom
Criminal, Looking Handsome
Full Lights
And We, Get Some
Je I Vogel, Bre Besomm


Kam, Stilin Tem
E Di Qe Ta Then
Po Menja Madhe
G, Ty Nuk Tlen
Don Versus, Goldin
E Ki Problem
Me Deklarat
A Me Shkrim, O Man

E
Kam Tripin, Manjak
Vi E, Ta Thelloj Pak
Lyrical, Psikopat
Qe Nuk Nalet, Dit Nat
N’beat
Kurr Nuk Del, That
Bjema Beatin Ma T’gjat
Jam King Gold, Flakaa
Haramboyz - Jet Tgjat

2x
Jem, Rrittt
Me
Halleeeee, Halleeee
Po Me Shok
Kem
N’ket Valle
Familja
Madheeee Madheee
Ndjenja, T’ftohta Jan Bo Dhe


Chorus
Shum E Erret, O Nata
Shum E Ftoht, Edhe Shpata
Bulletproof-in Ta Hapa
Tla Pa Krah, Madafucka

Rritem Nrrug, Ke Nafaka
Me Do Shok, Psikopata
Free Mah Shqipez, Nburg
Me Dal Shpejt, Ishalla Vjen Data …!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *